REKLAMA
Miejsce na Twoją reklamę
REKLAMA
Miejsce na Twoją reklamę
Master Agro paszowozy

Master Agro – „Najwyższa jakość, z myślą o Tobie” – wozy paszowe dla każdego.

Spółka specjalizuje się w wykonaniu poziomych wozów paszowych „pod wymiar”. Większość wozów Intermix ma indywidualne wykonanie, dedykowane konkretnym potrzebom i warunkom użytkowania. Wozy doskonale się spisują w pracy w oborach starego typu, niejednokrotnie adaptowanych z pomieszczeń wcześniej wykorzystywanych do hodowli trzody chlewnej lub innej działalności.

Kontynuuj czytanie
popularne koparko ładowarki

Popularne marki koparko ładowarek.

Trudno dzisiaj wśród tak dużej liczby marek maszyn budowlanych o obiektywną opinię w temacie najlepszego sprzętu. Firmy produkujące maszyny poświęcają ogromne budżety na przekonanie użytkowników o tym, że ich sprzęt jest najlepszy. Czy te opinie są wiarygodne? Otóż nie zawsze. Dobrym nawykiem na pozyskanie rzetelnych opinii jest zapytanie bezpośrednio operatorów maszyn budowlanych o to jakie jest ich zdanie na ten temat.

Kontynuuj czytanie
minikoparka

Dane techniczne – Minikoparka budowlana Berger Kraus BK1200AS.

Niewielkich rozmiarów maszyna do kopania Berger Kraus BK1200AS skrętne ramię to solidnie wykonana jednostka stworzona do prac przy ogrodzeniach, pracach wykopowych pod fundamenty domów, wykonywaniu prac przyłączeniowych i ogrodowych. Jej największe zalety takie jak niezawodny silnik marki Kubota, małe rozmiary oraz prosta konstrukcja sprawiają, że jest bardzo prosta w serwisowaniu i obsłudze. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom oraz składanemu dachowi jest łatwa w transporcie, do którego wystarczy 3,5 t standardowy bus lub mała przyczepka.

Kontynuuj czytanie