REKLAMA
Miejsce na Twoją reklamę
ciężarówka

Jaką używaną ciężarówkę kupić?

Używane ciężarówki na sprzedaż to towar w jaki obfituje rynek motoryzacyjny. Swoją jakością niekiedy nie odbiega zbyt daleko od nowego sprzętu. Nie każdego przedsiębiorcę stać na wycieczkę do salonu po nową ciężarówkę, gdyż jest to duży wydatek. Szczególnie firmy będące w początkowej fazie ścieżki rozwoju decydują się na tego typu rozwiązanie ze względu na redukcję zbyt dużych kosztów, na które niejednokrotnie ich nie stać.

Kontynuuj czytanie
Rolnictwo ekologiczne

Maszyny w rolnictwie ekologicznym. Jakie wybrać?

Ludzie zwracają coraz większą uwagę na to, co jedzą i skąd pochodzi żywność trafiająca na ich stoły. Dlatego rolnictwo ekologiczne zyskuje na popularności i coraz bardziej się opłaca. Różni się jednak dość znacznie od tradycyjnego prowadzenia upraw, zwłaszcza jeśli chodzi o użycie sprzętu. Jakie maszyny w rolnictwie ekologicznym są najważniejsze?

Kontynuuj czytanie
REKLAMA
Miejsce na Twoją reklamę
Kombajn zbożowy

Jaki kombajn zbożowy kupić do swojego gospodarstwa?

Najbardziej trafną odpowiedzią na pytanie jaki kombajn zbożowy kupić jest zdanie – komfortowy z nowoczesną technologią. Na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór maszyn żniwnych. Każda z nich wzbogacana jest o coraz to nowsze wersje wyposażenia oraz dodatkowe opcje. Wybór jednakże zazwyczaj pada na taki kombajn, który najlepiej sprosta wymaganiom profilu gospodarstwa lub świadczonych usług.

Kontynuuj czytanie
Ritchie Bros aukcje

10 powodów, dla których warto kupować sprzęt używany na aukcjach internetowych

Kupując używany sprzęt ciężki, ciężarówki i inne aktywa przemysłowe, niektórzy nabywcy ograniczają się do kanałów zakupu, które są im wygodne i/lub znane: prywatni sprzedawcy lub dealerzy i brokerzy.
Ale są też inne popularne kanały, z których kupujący mogą skorzystać – na przykład aukcje internetowe, strony internetowe z ofertami sprzętu i platformy handlowe online – które oferują szeroki wybór sprzętu. Jednak to, którą metodę zakupu wybierzesz, powinno być oparte na Twoich potrzebach, tj.: cena, wybór, szybkość, usługi i inne.

Kontynuuj czytanie