Do schowka

26 500,00 zł

Kosiarka Dyskowa Lely Splendimo Classic 280Marka

Inna

Rok prod.

2018

Szer. robocza (cm)

280

Rodzaj kosiarki

Dyskowa

Przeznaczenie

Rolnicze


Witam.
Mamy do zaoferowania kosiarki firmy LELY serii Splendimo Classic napędem bocznym, wyposażonych w siłownik hydrauliczny unoszący listwę tnącą do pozycji transportowej lub zawracania na końcu łąki.

Dzięki pomysłowi modułowej listwy tnącej i bocznemu systemowi napędu, możliwe jest koszenie nawet na stromych pochyłościach. Boczny napęd i przekładnia pasowa pozwalają, na pracę kosiarki nawet przy podniesieniu listwy do 90 stopni w górę, a także 50 stopni w dół. Dzięki modułowej konstrukcji możesz być pewny, że każdy element będzie odpowiednio smarowany. Uniesione przez podnośnik hydrauliczny urządzenie może pozostawać w tej pozycji przez cały czas pracy. Dzięki temu prostemu mechanizmowi kosiarka jest podnoszona do pozycji pracy przy końcu pola. Zapobiega to rozrzucaniu pokosu i oszczędza czas. Dzięki unoszeniu kosiarki przy zawracaniu unikamy także uszkodzenia trawy. Możliwie dokładne dostosowanie koszenia do nierówności gruntu jest bardzo ważne dla jakości kiszonki, gdyż ogranicza do minimum jej zanieczyszczenie ziemią. Ponadto, równe ścięcie trawy wspomaga jej ponowny wzrost. Dlatego kosiarki Splendimo zaprojektowano, by odwzorowywały nierówności gruntu tak dokładnie, jak tylko jest
to możliwe. Unoszony, elastyczny zespół tnący zapewnia równy nacisk na podłoże. Kosiarki Splendimo Classic mogą być łatwo, z kabiny ciągnika, składane do pozycji transportowej. Listwa podnosi się dzięki temu samemu siłownikowi, który podnosi ją do pozycji pracy na końcu pola. Pod kątem 90 stopni listwa blokuje się tak, że może być bezpiecznie transportowana. Kosiarki Classic wyróżniają się bardzo małymi szerokościami w pozycji transportowej.

Kosiarki posiadają wyposażenie takie jak:
-Prędkość WOM 540 obr/min.
-1 x zawór jednokierunkowego działania z pozycją pływającą
-Napęd pasowy
-Kąt pracy 50° w dół, 90° w górę
-Hydrauliczne podnoszenie na uwrociach
-Łatwa konserwacja
-Zgarniacz pokosu
-Splendimo Clip System
-Zabezpieczenie przed przeciążeniem

Splendimo Classic 280:
-Szerokość robocza 2,8 m
-Liczba dysków 7 szt.
-Liczba noży 14 szt.

Cena w ogłoszeniu jest ceną netto oferujemy również możliwość finansowania.

Serdecznie zapraszamy na oględziny maszyny.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr.:
790 233 903
Skontak

Ogłoszenie należy do użytkownika:

Olesno Pokaż na mapie


AGROCENTRUM
Na MotoMaszyny.pl od: cze 2018 Zobacz ogłoszenia użytkownikaDo schowka