ADAMEX Sp. z o.o. Sp.k. – sprawdzony dostawca i serwisant maszyn budowlanych!

Adamex to małopolska firma z tradycjami (w gminie Zator, w powiecie oświęcimskim), funkcjonująca już od blisko 30 lat, która dzięki dużemu zaangażowaniu jej prywatnych właścicieli oraz pracowników firmy, od początku istnienia utrzymuje się na drodze rozwoju. Swoją działalność rozpoczęła dokładnie w 1992 roku jako Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „ADAMEX” Adam Kosowski, zajmujące się początkowo głównie sprzedażą węgla i ekogroszku. Obecnie ADAMEX to już nie tylko producent cenionego na polskim rynku ekogroszku STRONG®, czy ENERGY Plus, ale i również sprawdzony przez Klientów z kraju i zagranicy dostawca oraz serwisant maszyn budowlanych światowych marek, lider sprzedaży używanych przesiewaczy i kruszarek w Polsce!

„Nasze doświadczenie i znajomość branży okazały się kluczowe także w chwili, gdy rozszerzyliśmy działalność firmy. Mogąc korzystać z wiedzy o przesiewaczach, kruszarkach, ładowarkach, maszynach przeładunkowych, staliśmy się także dostawcą maszyn budowlanych światowych marek. Zdobycie nowych umiejętności i praktyki pozwoliło nam poszerzyć ofertę o koparki, spychacze, wozidła oraz inne maszyny budowlane. Dziś mamy do zaoferowania ponad 100 maszyn, do obejrzenia na placach firmy” – wylicza Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski.

Oferta maszyn budowlanych

Dlaczego w tej firmie warto kupować maszyny budowlane? ADAMEX od lat jest synonimem wysokiej jakości, gwarancją dobrego wyboru… Jakie zatem maszyny ma do zaoferowania ta zatorska firma?

„W naszej ofercie znajdziecie Państwo zwykle kilkuletnie maszyny, w bardzo dobrym stanie technicznym. Sprowadzamy jednak i te nieco starsze, jak i takie, które mają zaledwie rok, dwa lub trzy – w stanie idealnym, wręcz katalogowym! Jest też zupełnie nowy, nieużywany jeszcze sprzęt, jak choćby nożyce wyburzeniowe, kraty zasypowe, czy młoty wyburzeniowe” zaznacza Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski.

W ofercie można znaleźć: przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, maszyny przeładunkowe i spycharki. Oferujemy także wozidła, taśmociągi, podnośniki koszowe, pojazdy użytkowe, koła wodne, rębaki, maszty oświetleniowe, łyżki kruszące oraz inne maszyny i akcesoria – w bardzo atrakcyjnych cenach.

Stawiamy przede wszystkim na marki najbardziej niezawodne i cenione na rynku, takie jak: POWERSCREEN, TEREX, SANDVIK, EXTEC, KOMATSU, LIEBHERR, CAT, McCLOSKEY, VOLVO, METSO, FINTEC, MAXIMUS, RED RHINO, RUBBLE MASTER, TESAB, JCB, HAMMER oraz inne.

Spełniamy oczekiwania naszych klientów

Klienci poszukują maszyn budowlanych głównie dla swojej firmy – niekoniecznie nowych, ale w pełni sprawnych, w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym, w przystępnej cenie. W takiej sytuacji najczęściej decydują się wybór oferty sprawdzonego dostawcy z kraju, który jednocześnie zagwarantuje obsługę serwisową zakupionej maszyny oraz jej transport pod wskazany adres – tak, jak to czyni właśnie firma ADAMEX.

Nie wszyscy Klienci wiedzą od razu jaką maszynę wybrać, która z dostępnych na rynku sprawdzi się najlepiej, dlatego też ADAMEX uruchomił usługę wynajmu, która pozwala Klientowi przekonać się co do słuszności dokonanego wyboru. Co najmniej równie istotna jest gwarancja dużego wyboru maszyn, jak i pomoc ze strony fachowców, na którą zawsze mogą liczyć Klienci firmy ADAMEX.

Dlaczego warto nam zaufać?

Oferowane przez nas maszyny znalazły już setki nowych nabywców – z Polski, Europy, a nawet z Afryki.

  • Jesteśmy liderem sprzedaży przesiewaczy i kruszarek
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży
  • Przed sprzedażą każdą maszynę serwisujemy przygotowując ją do nowej pracy – wymieniamy m.in. filtry i płyny, a także sita, taśmy, rolki czy opony
  • Oferujemy fachową pomoc w wyborze maszyny najbardziej odpowiedniej do rodzaju działalności prowadzonej przez Klienta
  • Mamy bogatą ofertę – na dwóch placach naszej firmy prezentujemy obecnie blisko 100 maszyn budowlanych, dzięki czemu wybór tej odpowiedniej jest dla naszego Klienta prostszy i bardziej przemyślany!
  • Jesteśmy otwarci na klientów zainteresowanych wynajmem maszyny
  • Oferujemy pomoc w uzyskaniu dogodnych warunków leasingowych
  • Zapewniamy specjalistyczny transport
  • Przyjmujemy i realizujemy zamówienia indywidualne (na dowolną maszynę budowlaną)

„Jesteśmy w stanie pomóc nawet Klientom zainteresowanym nabyciem maszyny nie znajdującej się aktualnie w naszej ofercie. W takiej sytuacji przyjmujemy zamówienie indywidualne na wskazaną nam maszynę. Realizacja następuje w przypadku odnalezienia jej przez nas i porozumieniu się z Klientem co do ceny”dodaje Prezes spółki ADAMEX.

Aktualna oferta maszyn firmy Adamex znajduje się nie tylko na stronach firmowych lecz również w serwisie ogłoszeniowym Motomaszyny.pl