Firma SID z Kolna – rzetelny partner na długie lata.

Jak to się właściwie zaczęło…

Właściciele tej prężnie działającej i mocno rozwijającej się firmy Magdalena Rejka i Paweł Banach doskonale wiedzą na czym polega właściwe prowadzenie biznesu handlowego – czyli, że zadowolenie klienta to rzecz święta. Oboje zdecydowali połączyć swoje siły i stworzyli firmę praktycznie od zera ryzykując swoimi niewielkimi oszczędnościami. Jednak z perspektywy czasu twierdzą, iż warto było ponieść takie ryzyko. Z zamysłu sprzedaży stolarki okiennej i maszyn do cięcia blachy skończyło się na handlu wszelkiego rodzaju maszynami.

Przepis na sukces i motto firmowe.

Maksymą tej firmy jest zadowolenie klienta ponad wszystko. Zadowolony i dobrze obsłużony klient pomaga zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. Dobra opinia o firmie, jej produktach i usługach zapewnia doskonały rozwój i pozwala szybciej osiągnąć wyznaczone cele. Sukcesem nie jest wyłącznie sprzedaż i pozbycie się maszyny, ważniejsza jest obsługa posprzedażowa i wsparcie w razie jakichkolwiek problemów – nie wolno pozostawiać klienta samego, bez pomocy. Takie podejście buduje silne relacje z klientami.

Działania tego typu wspierają realizację motta firmowego, które brzmi następująco:

„Zawsze staramy się tak obsługiwać naszych klientów jak sami byśmy chcieli żeby nas obsługiwano.”

Jednorazowa sprzedaż to nie jest jeszcze sukces – należy sprawić, aby klient powracał i stale zaopatrywał się w oferowane produkty – dlatego należy pamiętać o tym, aby sprzedawany towar był najwyższej jakości. Właściciele firmy SID starannie dobierają marki i maszyny do swojej oferty pod względem jakości i ceny oraz zapotrzebowania rynkowego.

Ogromne znaczenie ma również właściwe i fachowe doradztwo – wiedzą o tym sprzedawcy w firmie SID i dużą uwagę zwracają na zapotrzebowanie przedstawione przez klienta a następnie polecają maszynę, która jest niemalże „uszyta na miarę” – czyli idealnie odpowiadająca przedstawionym wymogom.

Oferta firmy SID

Sukces, Innowacja, Doświadczenie – te cechy charakteryzują firmę SID. Dzisiaj firma SID może pochwalić się swoją ofertą, w której jest ponad 300 rodzajów i modeli maszyn i urządzeń rolniczych, a także osprzętu dla leśnictwa oraz budownictwa.

Współpracujemy tylko z firmami, które są rzetelne i produkują maszyny o wysokiej jakości z najlepszych materiałów – mówi Magdalena Rejka – współwłaścicielka firmy SID.

Oferta maszyn firmy SID znajduje się w serwisie ogłoszeń Motomaszyny.pl.

Osprzęt do maszyn

W tej kategorii znajdują się maszyny i urządzenia wykorzystywane w rolnictwie, budownictwie, leśnictwie a także ogrodnictwie i gospodarce komunalnej. W bezpieczny sposób ułatwiają pracę w wymienionych wyżej branżach. Ich wysoka jakość uzyskiwana jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszych, precyzyjnych urządzeń. Solidna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość i długi okres bezproblemowej eksploatacji.

Maszyny rolnicze

W skład oferty wchodzą między innymi: glebogryzarki, brony aktywne, pługi, spulchniacze uprawowe, brony talerzowe, kultywatory, agregaty przedsiewny, opryskiwacze, rozsiewacze i rozrzutniki.

Ładowacze czołowe i ładowarki

Ładowacze czołowe z oferty firmy SID przeznaczone są do montażu na ciągnikach i służą do transportu i załadunku takich materiałów jak żwir, wapno, nawóz czy obornik. Wiele innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w tym sprzęcie sprawia, że praca nim jest szybka, łatwa i przyjemna.

Z kolei ładowarki marki Everun to przystępna cena za bardzo dobrą jakość. Oferta jest tak bogata, że nawet wybredny klient znajdzie tu coś dla siebie.

Wizja firmy w przyszłości