Befard – firma rozwiązująca problemy przeładunku i załadunku towarów.

BEFARD jest marką specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie przeładunku i załadunku towarów. Do głównej gamy produktów należą żurawie przeładunkowe typu HDS na samochody dostawcze o ładowności do 3,5 t oraz samochody ciężarowe a także szeroka gama hydraulicznego osprzętu roboczego tj. różnego typu łyżki wielofunkcyjne i chwytaki do recyklingu.

Firma BEFARD proponuje również rozwiązania kierowane do producentów, montażystów oraz instalatorów okien, przeszkleń i powierzchni płaskich takie jak mini żurawie na podwoziach gąsienicowych, kołowych, roboty montażowe do szkła, przyssawki próżniowe do szkła, blach i płyt warstwowych.

Wszystkie produkty marki BEFARD to urządzenia dostosowane do wymogów rynku europejskiego, spełniające wymogi dyrektywy maszynowej i opatrzone znakiem CE. Produkty BEFARD cechują się niezwykle korzystnym stosunkiem ceny do wydajności i jakości.

Firma Befard oferuje swoim klientom również kompleksową usługę montażu zakupionego urządzenia, obejmującą: przygotowanie miejsca pod żuraw, wzmocnienie ramy, montaż urządzenia oraz jego zasilania, jak również rejestrację w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Wszystkie produkty i usługi zamówione w firmie Befard objęte są pisemnymi gwarancjami. Oferta firmy Befard znajduje się również w serwisie ogłoszeniowym Motomaszyny.pl