Windex wyłącznym dystrybutorem Böcker Maschinenwerke GmbH w Polsce

Od października 2019 firma Windex jest wyłącznym dystrybutorem Böcker Maschinenwerke GmbH na terenie Polski. Böcker to przede wszystkim pionier i technologiczny lider w produkcji wind dekarskich i żurawi ciesielsko-dekarskich, którego nikomu w branży nie trzeba przedstawiać.

Firma Windex planuje stworzenie efektywnej sieci sprzedaży i wsparcia serwisowego jakiego klienci marki Böcker w Polsce jeszcze nie mieli. Poszukujący nowych rozwiązań z zakresu transportu materiałów i osób na wysokość, mogą liczyć na fachowe doradztwo, a użytkownicy odwiedzający nasze stacje serwisowe na kompleksową obsługę najwyższej jakości.

Böcker technologia żurawi

Technologia żurawi firmy Böcker to niezawodne rozwiązanie w każdej sytuacji, gdy trzeba bezpiecznie i wydajnie podnosić duże ładunki na znaczną wysokość. Oprócz masztów o długości do 55 metrów i udźwigu do 12 ton, żurawie samochodowe, na przyczepach i gąsienicowe cechują się bardzo wysokimi normami bezpieczeństwa, względnie małą masą i kompaktowymi wymiarami. Dzięki temu transport żurawi Böcker z jednego miejsca pracy do drugiego jest łatwy, a wymagana do ustawienia przestrzeń niewielka.

Wyciągi dekarskie i budowlane Böcker

Wkrótce po założeniu firmy Böcker w 1958 r. mistrz kowalski Albert Böcker opracował swój pierwszy wielki wynalazek, pochyły wyciąg hydrauliczny do prac budowlanych, a następnie wyciąg budowlany z załamaniem. Odtąd dekarze mogli wygodnie przenosić dachówki na samą kalenicę i od tego też czasu firma Böcker skupia się na jak najdokładniejszym dopasowaniu produktów do potrzeb klientów oraz wyznaczaniu coraz wyższych standardów jakości i bezpieczeństwa w obszarze transportu materiałów na wysokość. Dziś firma Böcker posiada najszerszą gamę wyciągów dekarskich i budowlanych na świecie.

Wyciągi meblowe Böcker

Od ponad 60 lat sektor budowlany ufa wszechstronności i długowieczności oryginalnych produktów i wybiera pochyłe wyciągi z załamaniem firmy Böcker. Jednak podnoszenie ciężkich i dużych ładunków jest wyzwaniem nie tylko na terenach budowy, ale także dla firm przeprowadzkowych. Wyciągi meblowe firmy Böcker, wyposażone w obrotowe podesty meblowe ze składanymi klapami, oferują niską wysokość załadunku i wysoką łatwość obsługi. Ponadto zaprojektowano doskonałe podesty do transportu modułów solarnych lub okien. Wyciagi Böcker gwarantują wygodne i bezpieczne podnoszenie ładunków w każdej sytuacji.

Pionowe podnośniki osobowe i towarowe Böcker ALP-LIFT  

Podnośniki osobowe i towarowe ALP-LIFT zostały dodane do oferty firmy Böcker w 1983 r. Böcker Alp-Lift są doskonałe do podnoszenia mniejszych ładunków lub osób, w szczególności do prac na elewacji oraz prac z zakresu konserwacji, czyszczenia i montażu wewnątrz i na zewnątrz budynków. Mogą być transportowane przez jedną osobę, a następnie szybko i bezpiecznie ustawione i obsługiwane nawet w ciasnych miejscach.

Technologia murarska – Mini żurawie Böcker

Mini żurawie Böcker są idealnym narzędziem do przenoszenia wielkoformatowych elementów konstrukcyjnych. Wszystkie modele mini żurawie gwarantują bezpieczną i bezbłędną pracę, a także znaczące przyspieszenie procesu roboczego. Wysoka wydajność i wszechstronność sprawiają, że mini żurawie Böcker są znakomitym wyborem. Żurawie podnoszą różne obciążenia i mogą być wykorzystywane do różnorodnych praktyk roboczych.

Ofertę firmy Windex można przeglądać w serwisie Motomaszyny.pl