TRANS Sp. z o.o. – transport maszyn ciężkich w zasięgu ręki.

Firma Trans Sp. z o.o. powstała 11 lat temu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz wspierając nieustannie rozwijającą się gałąź transportu w Polsce. „Nie mogliśmy już więcej patrzeć na to jak konkurencja woziła nasze ładunki” – tak humorystycznie stwierdzają pracownicy tej firmy w dniu dzisiejszym.

Kategorie przewozowe

Motto firmy brzmi „Dla Ciebie przewieziemy wszystko i wszędzie” i biorąc pod uwagę zakres kategorii przewożonych ładunków tak faktycznie jest.

Na tle konkurencji firma Trans wyróżnia się przede wszystkim doświadczeniem, dzięki któremu jest możliwe sprostanie nawet najbardziej wymagającym klientom. Obok doświadczenia i terminowości za priorytet firma stawia sobie czas klienta.

Jak twierdzą pracownicy firmy „Jesteśmy prawdopodobnie jedną z nielicznych firm, która liczy sobie tylko i wyłącznie „ładowne kilometry” o czym przekonują się nasi stali klienci zlecając nam kolejne ładunki.”

Obszerna flota oraz nowoczesny sprzęt używany do realizacji transportu przejechał już ponad 14 000 000 km.

W przyszłości firma planuje oczywiście powiększyć flotę o samolot, by zwiększyć terminowość oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków 🙂 – lecz plany ogranicza dostęp do transatlantyckiego pasa startowego….

Na celowniku usług znajdują się przede wszystkim: maszyny I urządzenia do transportu niskopodwoziowego, ponadgabarytowych maszyn rolniczych, budowlanych, przemysłowych, górniczych oraz leśnych.

1. Transport ponadgabarytowy – główny cel firmy Trans.

Firma Trans jest właścicielem nowoczesnego sprzętu, który umożliwia transport ponadgabarytowy. Umożliwia to oferowanie usług na bardzo wysokim poziomie zachowując przy tym wszelkie wymogi techniczne niezbędne w transporcie ponadnormatywnym. Mowa tu o zestawach niskopodwoziowych do transportu bardzo zróżnicowanych ładunków – od maszyn rolniczych i budowlanych po maszyny ciężkie i przemysłowe. W „stajni” firmy Trans znaleźć można ciągniki siodłowe najlepszych marek takich jak DAF, MAN, RENAULT, VOLVO czy IVECO oraz naczepy tylko renomowanych firm takich jak FAYMONVILLE, NOOTEBOOM, LANGENDORF, MEUSBURGER czy EMTECH.

Jednym z ciekawszych transportów ponadgabarytowych była usługa dla Wojska Polskiego.

1. Transport maszyn leśnych

2. Transport maszyn budowlanych.

3. Transport maszyn przemysłowych.


4. Transport maszyn górniczych.

5. Transport maszyn rolniczych.

Jeżeli jesteś zainteresowany używanymi ciągnikami siodłowymi zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu na podstronie tej kategorii ciągniki siodłowe,

Przyczepa - ogłoszenia na giełdzie maszyn ciężkich: